SUPEROFERTA

Szwecja - Słowacja
18.06. 15:00 piłka nożna, EURO 2020/ mecz w St. Petersburgu

G2 Esports - Complexity
18.06. 15:25 esport, Counter-Strike, BLAST Premier Spring

Chiny - Rosja
18.06. 16:00 Liga Narodów siatkarek/ turniej we Włoszech

Pegula J. - Azarenka V.
18.06. 16:15 tenis, WTA Berlin

FC Sluck - Sz. Soligorsk
18.06. 17:00 piłka nożna, Białoruś 1 liga

HJK Helsinki - Ilves
18.06. 17:00 piłka nożna, Finlandia 1 liga

Tiafoe F. - Shapovalov D.
18.06. 17:00 tenis, ATP Londyn

Chorwacja - Czechy
18.06. 18:00 piłka nożna, EURO 2020/ mecz w Glasgow

Din. Brest - Smorgon
18.06. 19:00 piłka nożna, Białoruś 1 liga

Inter Turku - Seinajoen
18.06. 19:00 piłka nożna, Finlandia 1 liga

Waterford - Shamrock
18.06. 20:45 piłka nożna, Irlandia 1 liga

Dundalk - Longford
18.06. 20:45 piłka nożna, Irlandia 1 liga

Anglia - Szkocja
18.06. 21:00 piłka nożna, EURO 2020/ mecz w Londynie

Turcja - Holandia
18.06. 21:00 Liga Narodów siatkarek/ turniej we Włoszech

Hiszpania - Szwecja
18.06. 21:00 koszykówka, Mistrz. Europy kobiet/ (Francja, Hiszpania)

Chile - Boliwia
18.06. 23:00 piłka nożna, Copa America/ w Brazylii

Cabrera Bello R. - Meronk A.
18.06. 23:20 golf, US Open/ 2 runda

Argentyna - Urugwaj
19.06. 02:00 piłka nożna, Copa America/ w Brazylii

Montreal - Vegas GK
19.06. 02:00 hokej na lodzie, NHL play off, trzeci mecz półinałowe

Real Salt Lake - Vancouver
19.06. 04:00 piłka nożna, USA MLS

Yokohama FC - FC Tokio
19.06. 11:00 piłka nożna, Japonia 1 liga

FC Sydney - Adelaide Utd.
19.06. 11:05 piłka nożna, Australia 1 liga

Kalisz - Skra Częstochowa
19.06. 11:45 piłka nożna, Polska 2 liga/ baraż o awans do 1 ligi

G. Zabrze II - Ruch Chorzów
19.06. 15:00 piłka nożna, Polska 3 liga

FC Gomel - Isloch
19.06. 15:45 piłka nożna, Białoruś 1 liga

Kuopio PS - Honka
19.06. 16:00 piłka nożna, Finlandia 1 liga

Zhodino - Sputnik Rechitsa
19.06. 17:45 piłka nożna, Białoruś 1 liga

Rhein Neckar - Magdeburg
19.06. 18:30 piłka ręczna, Niemcy 1 liga

Boston River - Nac. Montevideo
19.06. 20:00 piłka nożna, Urugwaj 1 liga

Munguia J. - Szeremeta K.
19.06. 23:30 uwaga : gala w El Paso, waga średnia / DAZN

Columbus - Chicago
20.06. 01:30 piłka nożna, USA 1 liga

Jung C.S. - Ige D.
20.06. 03:30 sporty walki, UFC Fight Night 29/ Vegas

Los Angeles FC - Houston
20.06. 05:00 piłka nożna, USA 1 liga

Ulsan Hyundai - Seongnam
20.06. 09:00 piłka nożna, Korea Płd. 1 liga

Kashima - V. Sendai
20.06. 10:00 piłka nożna, Japonia 1 liga

Molde - Stabaek
20.06. 18:00 piłka nożna, Norwegia 1 liga

Rosenborg - Sarpsborg
20.06. 18:00 piłka nożna, Norwegia 1 liga

Penarol - Dep. Maldonado
20.06. 20:45 piłka nożna, Urugwaj 1 liga

International - Ceara
20.06. 21:00 piłka nożna, Brazylia 1 liga

Wenezuela - Ekwador
20.06. 23:00 piłka nożna, Copa America/ turniej w Brazylii

Kolumbia - Peru
21.06. 02:00 piłka nożna, Copa America/ turniej w Brazylii

Kupon