Liga Europy

Ararat Armenia Yerevan - Lincoln FC
23.07. 17:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Torshavn - Linfield
23.07. 17:45 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Sh. Tetovo - Dudelange
23.07. 17:55 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Santa Coloma - Astana
23.07. 20:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

SP Tre Penne - Suduva
23.07. 20:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Sl. Bratysława - KF Feronikeli
24.07. 18:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Pjunik Erywań - Jablonec
25.07. 15:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

FK Ventspils - Gzira Utd
25.07. 16:45 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

FK Gabala - FC Dinamo Tbilisi
25.07. 17:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Partizan Tirana - Sheriff Tiraspol
25.07. 17:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

AEK Larnaca - Lewski
25.07. 17:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Tula - Nieftczi Baku
25.07. 18:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

FC Chikhura Sachkhere - Aberdeen
25.07. 18:45

Honved Budapeszt - Craiova
25.07. 18:55 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Mlada Boleslav - FC Ordabasy
25.07. 19:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Lechia - Brondby
25.07. 19:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

+ 1

Haugesund - Sturm Graz
25.07. 19:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

FC Alashkert - FCSB
25.07. 19:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Szachtior Soligorsk - Esbjerg
25.07. 19:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Flora Tallin - Ein. Frankfurt
25.07. 19:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Molde - Cukaricki
25.07. 19:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

CSKA Sofia - NK Osijek
25.07. 19:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

H. Beer Sheva - Kajrat Ałmaty
25.07. 19:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Lokomotiv Płowdiw - Sp. Trnava
25.07. 19:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Piast - Riga FC
25.07. 20:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

+ 1

Jeunesse Esch - V. Guimaraes
25.07. 20:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

MOL Vidi - Vaduz
25.07. 20:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Luzern - KI Klaksvik
25.07. 20:15 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Aris Saloniki - AEL Limassol
25.07. 20:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Alkmaar - Hacken
25.07. 20:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Gent - Viitorul Konstanca
25.07. 20:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Dun. Streda - Atromitos Ateny
25.07. 20:30 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Strasbourg - M. Haifa
25.07. 20:45 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

NK Domzale - Malmoe
25.07. 20:45 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Valur R. - Ludogorets
25.07. 21:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Torino - Debrecen
25.07. 21:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Shamrock - Ap. Limassol
25.07. 21:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

Legia - Kuopio PS
25.07. 21:00 kwalifikacje - II runda / pierwszy mecz

+ 1
Kupon