Najlepsze zakłady
top 10

Shamrock (IRL) - Progres (LUX)
07. 07. 2015 21:00

TNS (WAL) - B36 Torshavn (FAI)
07. 07. 2015 20:00

Djokovic N. - Murray A.
07. 07. 2015 14:00

Konjuh A / Draganja M - Mirza S / Soares B
07. 07. 2015 17:10

Elfsborg (SWE) - FC Lahti (FIN)
09. 07. 2015 18:00

Panama - Haiti
08. 07. 2015 1:00

USA - Honduras
08. 07. 2015 3:30

Levadia (EST) - Crusaders (NIR)
07. 07. 2015 18:00

Sharapova M. - Vandeweghe C.
07. 07. 2015 14:00

Williams S. - Azarenka V.
07. 07. 2015 15:15

Keys M. - Radwanska A.
07. 07. 2015 15:45

Santa Coloma (AND) - Lincoln (GIB)
07. 07. 2015 20:00

Bryan B / Bryan M - Bopanna R / Mergea F
07. 07. 2015 17:00

Erlich J / Petzschner P - Dodig I / Melo M
07. 07. 2015 17:00

Galway FC - Dundalk
07. 07. 2015 20:45

Muguruza G. - Bacsinszky T.
07. 07. 2015 14:30

Najlepsze zakłady
zak. specjalne

Panama - Haiti
07. 07. 2015 23:55

USA - Honduras
07. 07. 2015 23:55

Santa Coloma - Lincoln
07. 07. 2015 20:00

TNS - B36 Torshavn
07. 07. 2015 20:00

Shamrock - Progres
07. 07. 2015 21:00

Galway - Dundalk
07. 07. 2015 20:45

Keys M. - Radwańska A.
07. 07. 2015 15:45

Bryan/Bryan - Bopanna/Mergea
07. 07. 2015 17:00

Holandia U19 - Rosja U19
07. 07. 2015 17:30

Muguroza G. - Bacsinszky T.
07. 07. 2015 14:30

Najlepsze zakłady
europejskie puchary

TNS (WAL) - B36 Torshavn (FAI)
07. 07. 2015 20:00

Folgore/Falciano (SMR) - Pjunik Erywań (ARM)
07. 07. 2015 20:30

Santa Coloma (AND) - Lincoln (GIB)
07. 07. 2015 20:00

Levadia (EST) - Crusaders (NIR)
07. 07. 2015 18:00

Malmoe (SWE) - Żalgiris (LTU)
15. 07. 2015 19:00

Hibernians (MAL) - Macc. Tel Aviv (ISR)
14. 07. 2015 20:00

Ludogorets (BUL) - Milsami (MDA)
14. 07. 2015 19:45

FK Sarajewo (BiH) - Lech Poznań (POL)
14. 07. 2015 21:00

Trencin (SVK) - Steaua (ROM)
14. 07. 2015 20:30

Maribor (SLO) - Astana (KZK)
14. 07. 2015 20:30

Ap. Nikozja (CYP) - Vardar (MAC)
14. 07. 2015 19:00

HJK Helsinki (FIN) - Ventspils (LAT)
14. 07. 2015 18:00

BATE Borisov (BLR) - Dundalk (IRL)
15. 07. 2015 19:30

Partizan (SRB) - Dila Gori (GEO)
14. 07. 2015 20:45

Celtic (SCO) - Stjarnan (ISL)
15. 07. 2015 20:45

Karabach (AZE) - Rudar Pljevlja (MNG)
15. 07. 2015 18:30

Din. Zagrzeb (CRO) - Fola Esch (LUX)
15. 07. 2015 21:00

Zrinjski (BIH) - Shirak Gyumri (ARM)
09. 07. 2015 19:30

Ap. Limassol (CYP) - FC Saxan (MDA)
09. 07. 2015 19:00

KR Reykjavik (ICE) - Cork City (IRL)
09. 07. 2015 21:15

Bala Town (WAL) - Differdange (LUX)
09. 07. 2015 20:00

Ferencvaros (HUN) - Go Ahead (NED)
09. 07. 2015 20:30

Dacia Kiszyniów (MDA) - Renova (MAC)
09. 07. 2015 17:00

Hafnarfjordur (ICE) - Seinajoen JK (FIN)
09. 07. 2015 21:15

Torshavn (FAI) - Trakai (LTU)
09. 07. 2015 20:45

Inter Baku (AZE) - Laci (ALB)
09. 07. 2015 18:00

Dudelange (LUX) - UCD Dublin (IRL)
09. 07. 2015 18:00

St. Patricks (IRL) - Skonto (LAT)
09. 07. 2015 20:45

Valletta FC (MLT) - Newtown (WAL)
09. 07. 2015 20:45

Ulisses Erewań (ARM) - Birkirkara (MLT)
09. 07. 2015 18:00

Shamrock (IRL) - Progres (LUX)
07. 07. 2015 21:00

Sutjeska Niksic (MNE) - Debrecen (HUN)
09. 07. 2015 17:30

Sz. Soligorsk (BLR) - Glenavon (NIR)
09. 07. 2015 18:30

Vojvodina (SRB) - MTK Budapeszt FC (HUN)
09. 07. 2015 20:30

Hajduk (CRO) - Sillamae Kalev (EST)
09. 07. 2015 19:00

St.Johnstone (SCO) - Alashkert (ARM)
09. 07. 2015 20:45

Slovan Br. (SVK) - College Europa (GIB)
09. 07. 2015 19:00

Gabala (AZE) - Dyn. Tbilisi (GEO)
09. 07. 2015 18:00

Randers (DEN) - Sant Julia (AND)
09. 07. 2015 19:05

Torpedo Belaz (BLR) - Kukesi (ALB)
09. 07. 2015 18:00

Vaduz (LIE) - La Fiorita (SMR)
09. 07. 2015 19:45

Omonia (CYP) - Din. Batumi (GEO)
09. 07. 2015 18:00

Jagiellonia (POL) - Kruoja (LTU)
09. 07. 2015 20:30

Beroe (BUL) - Atlantas (LTU)
09. 07. 2015 19:00

Rosenborg (NOR) - Vikingur (FAI)
09. 07. 2015 19:00

AIK Sztokholm (SWE) - VPS (FIN)
09. 07. 2015 19:00

Lok. Zagrzeb (CRO) - Airbus (WAL)
09. 07. 2015 19:30

Koper (SLO) - Vikingur Reykjavik (ICE)
09. 07. 2015 20:30

Juvenes/Dogana (SMR) - Brondby (NOR)
09. 07. 2015 20:30

Nomme Kalju (EST) - Aktobe (KAZ)
09. 07. 2015 18:00

Aberdeen (SCO) - Shkendija Tetovo (MAC)
09. 07. 2015 20:45

Elfsborg (SWE) - FC Lahti (FIN)
09. 07. 2015 18:00

Żilina (SVK) - Glentoran (NIR)
09. 07. 2015 19:30

Odd Grenland (NOR) - Sh. Tiraspol (MDA)
09. 07. 2015 19:00

Zeljeznicar (BIH) - Balzan (MLT)
09. 07. 2015 21:15

Cukaricki (SRB) - Domzale (SLO)
09. 07. 2015 20:30

Śląsk - NK Celje (SLO)
09. 07. 2015 20:00

Liteks Łowecz (BUL) - Jelgava (LAT)
09. 07. 2015 19:45

Beitar Jerozolima (ISR)- Ordabasy Shymkent (KAZ)
09. 07. 2015 19:00

Kajrat Ałmaty (KAZ) - Crv. Zvezda (SRB)
09. 07. 2015 16:00

Rabotnicki (MAC) - Flora (EST)
09. 07. 2015 20:00

Tskhinvali (GEO) - Botosani (ROM)
09. 07. 2015 18:00

Sp.Trnava (SVK) - Ol. Sarajewo (BIH)
09. 07. 2015 20:05

Ml. Podgorica (MNE) - Neftczi (AZE)
09. 07. 2015 17:00

Lusitanos (AND) - West Ham (ENG)
09. 07. 2015 19:30

NSI Runavik (FAI) - Linfield (NIR)
09. 07. 2015 20:00

Partizan Tirana (ALB) - Stromsgodset (NOR)
09. 07. 2015 20:00

Sp.Jurmala (LAT) - Buducnost (MNE)
09. 07. 2015 18:00

Najlepsze zakłady
gold cup

Panama - Haiti
08. 07. 2015 1:00

Kostaryka - Jamajka
09. 07. 2015 2:00

USA - Honduras
08. 07. 2015 3:30

Salwador - Kanada
09. 07. 2015 4:30

Trinidad Tobago - Gwatemala
10. 07. 2015 1:00

Meksyk - Kuba
10. 07. 2015 3:30

Najlepsze zakłady
wimbledon

Sharapova M. - Vandeweghe C.
07. 07. 2015 14:00

Keys M. - Radwanska A.
07. 07. 2015 15:45

Williams S. - Azarenka V.
07. 07. 2015 15:15

Muguruza G. - Bacsinszky T.
07. 07. 2015 14:30

Hingis M / Mirza S - Dellacqua C / Shvedova Y
08. 07. 2015 12:30

Black C / Raymond L - Makarova E / Vesnina E
08. 07. 2015 12:30

Mattek-Sands B / Safarova L - Kops-Jones R / Spears A
08. 07. 2015 12:30

Hsieh S-W / Pennetta F - Babos T / Mladenovic K
08. 07. 2015 12:30

Wawrinka S. - Gasquet R.
08. 07. 2015 12:30

Pospisil V. - Murray A.
08. 07. 2015 12:30

Simon G. - Federer R.
08. 07. 2015 12:30

Rojer J-J / Tecau H - Matkowski M / Zimonjic N
07. 07. 2015 15:25

Bryan B / Bryan M - Bopanna R / Mergea F
07. 07. 2015 17:00

Erlich J / Petzschner P - Dodig I / Melo M
07. 07. 2015 17:00

Peya A / Soares B - Murray J / Peers J
07. 07. 2015 14:30

Srebotnik K / Tecau H - Kops-Jones R / Klaasen R
08. 07. 2015 12:30

Konjuh A / Draganja M - Mirza S / Soares B
07. 07. 2015 17:10

Babos T / Peya A - Savchuck O / Marach O
07. 07. 2015 16:40

Medina Garrigues A / Lindstedt R - Gajdosova J / Zimonjic N
08. 07. 2015 12:30

Vesnina E / Matkowski M - Hlavackova A / Kubot L
08. 07. 2015 12:30

Mattek Sands B / Bryan M - Venus M / Olaru R
08. 07. 2015 12:30

Black C / Cabal J S - Mladenovic K / Nestor D
07. 07. 2015 18:00

Najlepsze zakłady
grają nasi

Radwańska A.
07. 07. 2015 14:00

FK Sarajewo (BiH) - Lech Poznań (POL)
14. 07. 2015 21:00

Śląsk - NK Celje (SLO)
09. 07. 2015 20:00

Jagiellonia (POL) - Kruoja (LTU)
09. 07. 2015 20:30

Keys M. - Radwanska A.
07. 07. 2015 15:45

Kupon